Uitslagen 2016

Iedereen bedankt voor een geweldige dag! Wij hopen dat jullie net zo veel van de eerste editie hebben genoten als wij! Je kunt hier de uitslagen bekijken door op deze link te klikken en de foto’s en film van je loop te bekijken. In onderstaand schema vind je je uitslag op startnummer.

Startnr Naam Geslacht Onderdeel Plaats Prestatie Netto tijd
1 Kyra van Aernbergen M 10 KM 143 52:33 51:40
2 Wessel Mansveld M 10 KM 49 44:13 44:09
3 Mark Bakker M 10 KM 36 43:05 42:46
4 Jeroen Schuitenmaker M 10 KM 223 58:56 58:05
5 Irene Huttinga V 6,7 KM 80 45:21 45:01
6 Roderik Brsser M 10 KM 195 55:54 54:44
8 Justin van de Ridder M 10 KM 121 50:52 49:29
10 Munise V 10 KM 206 57:02 56:03
11 Remko Stuik M 10 KM 80 47:19 47:14
12 Richard van Onzenoort M 3,3 KM 4 17:12 16:27
13 Diana van Onzenoort V 3,3 KM 23 23:28 22:42
14 Jacques Vos M 10 KM 191 55:44 55:07
15 Kasper Koeleman M 10 KM 22 41:30 41:27
17 Marieke Brentjes V 6,7 KM 30 36:18 35:06
18 Indra van Wenkop V 6,7 KM 65 42:19 41:48
19 Vick Mukanay V 10 KM 103 49:44 49:28
20 Barbara Friesen V 10 KM 124 51:02 50:01
21 Marleen van Dusseldorp V 10 KM 59 45:31 45:29
22 Max Hazewinkel M 10 KM 1 35:32 35:32
23 Lisa Giavedoni V 6,7 KM 71 43:25 41:56
26 Angelique Bosman V 6,7 KM 25 36:09 35:33
27 Nikki ten Bruggencate V 10 KM 99 49:19 49:16
28 Wim Zwetsloot M 10 KM 189 55:38 54:34
29 Marije Addink V 3,3 KM 29 26:48 25:13
30 Marleen de Rooy V 10 KM 247 1:01:35 59:57
31 Lieke van Heeringen V 10 KM 255 1:03:06 1:01:33
33 Ivar M 10 KM 75 47:08 46:35
34 Dick de Wolf M 10 KM 210 57:28 55:44
35 Jantje Dijkstra V 6,7 KM 37 37:50 36:47
38 Nathalie Dhuyvetter V 6,7 KM 69 43:03 42:13
39 Petra Pospisilova V 10 KM 203 56:57 55:32
40 Paul Anneveldt M 10 KM 139 52:12 52:00
41 Ingrid Bosman V 6,7 KM 16 34:46 34:36
42 Daan Schouten M 10 KM 66 46:12 44:56
43 Jolanda Muijser V 10 KM 240 1:01:15 1:01:06
44 Silke Kraaijeveld V 6,7 KM 83 46:03 44:39
46 Casper Arnolds M 10 KM 25 41:57 41:43
47 Annika Kaufmann V 3,3 KM 3 15:04 14:59
49 Martjin Ockers M 10 KM 54 44:55 43:38
50 Joost Augustijn M 10 KM 94 49:08 48:52
51 Daphne de Kroes V 10 KM 96 49:10 48:56
54 Yves Gaudouen M 10 KM 91 48:46 47:50
55 Job Breemer ter Stege M 10 KM 84 47:43 46:56
57 Mitchell van Schaik M 10 KM 21 41:21 41:11
59 Sjaak Heuvels M 10 KM 24 41:48 41:44
60 Charissa Nab V 3,3 KM 27 25:31 23:57
61 Mieke Dekker V 3,3 KM 26 25:31 23:56
62 Niels Corsten M 10 KM 43 43:36 43:06
63 Alba Launspach V 3,3 KM 17 22:35 21:15
64 Pim Muhring M 10 KM 222 58:55 57:15
65 Manon de Rooij V 6,7 KM 76 44:50 43:32
66 Bernadette de Kroes V 10 KM 201 56:34 54:55
67 Caroline Borst V 10 KM 186 55:29 54:46
70 Jochem Veldhuis M 6,7 KM 28 36:17 36:11
71 Marco de Rooij M 10 KM 65 46:06 45:20
73 Marieke van Dijk V 10 KM 172 54:30 54:00
74 Deborah Murphy V 10 KM 266 1:05:19 1:04:11
75 Carolijn Hauwert V 10 KM 155 53:22 52:24
76 Cesar Izquierdo Tello M 10 KM 26 42:06 41:37
77 Lynn van Beek V 3,3 KM 7 20:29 20:25
78 Romee Lauterslager V 10 KM 163 54:07 52:48
79 Boudewijn De Wit M 10 KM 216 57:57 56:56
81 Denise Gerrissen V 10 KM 154 53:18 52:37
82 Lisette Steins V 10 KM 0
83 Ellen Schulten V 6,7 KM 87 46:35 45:36
85 Lisa Grasso V 10 KM 229 1:00:22 59:45
86 Soe-En Boschman V 10 KM 254 1:02:31 1:02:01
87 Lotte Gesink V 6,7 KM 91 48:14 47:05
88 Maxime Eltringham V 10 KM 144 52:38 52:11
90 Joris Meijen M 6,7 KM 4 28:52 28:14
91 Steven Bus M 10 KM 13 39:51 39:13
92 Leon M 10 KM 34 43:05 42:28
94 Bas Brakel M 10 KM 193 55:53 55:27
95 Rombout Heesterman M 6,7 KM 55 41:22 41:22
96 Laurens ten Boden M 6,7 KM 38 37:52 36:49
98 Arnoud van Waes M 10 KM 130 51:30 50:02
99 Anne Merks V 10 KM 214 57:45 56:39
101 Dorothee Gast V 10 KM 198 56:30 55:49
102 Glen-Jules Denneboom M 10 KM 153 53:18 52:28
103 Nikki Schreiner V 6,7 KM 47 40:04 38:43
104 Patrick Gompelman M 10 KM 50 44:17 44:09
106 Mariska Reurs V 10 KM 238 1:01:09 59:31
107 Martijn Peters M 10 KM 70 46:42 46:24
108 Emiel van Oudheusden M 10 KM 7 38:46 38:29
109 Fi Ritchie V 10 KM 225 59:12 58:56
110 Marja Broek V 6,7 KM 86 46:26 45:35
112 Ginger de Weert V 10 KM 233 1:00:32 1:00:06
113 Stephanie Brouwer V 6,7 KM 11 33:26 32:54
115 Piek van der Kaaden V 10 KM 209 57:27 56:14
116 Agnes van Eck V 6,7 KM 82 45:37 44:15
117 Cindy Starken V 10 KM 267 1:06:19 1:06:04
118 Karin Desaunois V 10 KM 276 1:15:20 1:13:53
119 Frank Schouten M 10 KM 71 46:48 46:13
120 Justyna Kubas V 10 KM 138 52:09 51:20
121 Sabine Kraaipoel V 10 KM 137 52:05 51:10
122 Anneke Holsheimer V 10 KM 188 55:37 54:33
123 Mette van Geel V 3,3 KM 8 21:03 20:53
124 Thomas Keg M 10 KM 58 45:22 45:12
125 Nick Koster M 10 KM 107 49:54 48:48
127 Jasper Verbeek M 10 KM 67 46:18 46:12
129 Onno van Kemenade M 10 KM 264 1:04:51 1:04:43
130 V 10 KM 273 1:08:54 1:08:46
131 Eveline Stal V 10 KM 167 54:19 54:08
133 Jeroen Mulders M 10 KM 12 39:46 39:44
134 Marijke van Ark V 10 KM 33 43:01 42:53
136 Jet Zwetsloot V 10 KM 100 49:21 48:18
138 Richard de Reus M 10 KM 20 41:03 40:59
139 Anne Mol V 10 KM 185 55:22 54:21
140 Ashlin Stolwijk M 6,7 KM 92 48:14 47:08
144 Bert de Graaf M 6,7 KM 93 48:16 47:47
145 Jennifer Tebbens V 3,3 KM 20 23:25 21:57
146 Florentine Gesink V 6,7 KM 94 48:27 47:19
148 Robin van den Toorn V 10 KM 146 52:54 52:27
149 Laura Elbers V 10 KM 237 1:01:04 1:00:52
150 Milou de Graaf V 10 KM 224 59:00 58:30
151 Lilian Plas V 6,7 KM 67 42:35 41:44
153 Suzanne Verheugd V 6,7 KM 68 42:35 41:46
154 Vicky Jongejans V 3,3 KM 9 21:17 19:59
155 Jasmijn Maijer V 10 KM 160 53:49 53:43
156 Tamara Kops V 6,7 KM 17 34:50 34:46
157 Leonie Baatenburg V 10 KM 145 52:40 52:07
158 Sjoukje de Vries V 6,7 KM 10 31:55 31:40
160 Boudewijn Klaver M 10 KM 73 46:59 46:11
161 Karen Kloppenburg V 10 KM 104 49:52 48:22
162 Paul Kras M 10 KM 17 40:50 40:12
163 Jason Hoes M 10 KM 61 45:34 44:54
164 Ninah Rikken V 10 KM 190 55:43 54:55
165 Olivier Klaver M 10 KM 140 52:32 51:44
166 Susana Sanchez Perez V 6,7 KM 78 44:59 43:23
167 Ramona van Aggele V 10 KM 114 50:17 49:36
168 Rosa Sloot V 6,7 KM 8 30:59 30:16
171 Sharon Pieterse V 10 KM 177 55:03 54:03
172 Bas Wols M 10 KM 178 55:03 54:03
173 Marco Ramos M 10 KM 62 45:38 44:42
174 Sylvia de Groot V 10 KM 215 57:49 56:50
175 Violet Annaert V 10 KM 131 51:32 51:16
176 Alex Muhring M 10 KM 168 54:23 54:04
178 Raymon Gompelman M 10 KM 243 1:01:24 1:00:45
182 Jeroen Soeteman M 10 KM 122 50:54 50:34
183 Marjolein Schildmeijer V 3,3 KM 13 21:54 20:10
184 Remco Rijnhart M 10 KM 212 57:38 56:26
185 Loes Wilbrink V 10 KM 171 54:29 53:18
186 Alessa Boer V 10 KM 169 54:24 53:13
187 Quinten Brikhoff M 10 KM 117 50:24 50:01
188 Lianne Haverkamp V 6,7 KM 58 41:46 40:29
189 Joep Rongen M 6,7 KM 19 35:26 34:54
190 Frank Werst M 10 KM 220 58:42 57:32
191 Merel Nijenhof V 10 KM 89 48:04 47:58
192 Jolien Werst V 10 KM 221 58:42 57:32
193 S Roije V 6,7 KM 56 41:25 40:20
195 Marta Orlowska V 10 KM 208 51:35 51:41
196 Antoine Stroop M 6,7 KM 48 40:14 38:52
197 Erik Kroon M 10 KM 56 45:15 44:13
199 Kim Roukema V 6,7 KM 29 36:17 34:59
201 Niek ter Horst M 10 KM 87 47:59 47:35
204 Marlot Sissingh V 6,7 KM 22 36:01 34:42
205 Lilian van Riel V 10 KM 141 52:32 52:25
206 Hessel Dreteler M 10 KM 4 37:15 37:11
207 Sebastian Oener M 10 KM 6 37:24 37:19
208 Clarence Ceniza M 10 KM 28 42:25 42:21
209 Julie Gijsbers V 10 KM 157 53:32 52:22
210 Jaap Kersten M 10 KM 57 45:18 44:43
211 Marlon Boekling V 10 KM 245 1:01:26 1:00:10
213 Rob Burger M 10 KM 116 50:21 49:50
215 Wiek Smeets M 10 KM 38 43:16 42:42
216 Katelijne van Wensen V 6,7 KM 66 42:35 41:20
217 Marthe Reijntjes V 6,7 KM 96 57:27 56:10
218 Martijn Rhijnsburger M 6,7 KM 6 29:28 28:56
219 Charlie Vermeij M 6,7 KM 21 35:54 35:03
220 Ronald van de Riet M 10 KM 246 1:01:34 1:00:45
221 Femke de Jager V 10 KM 258 1:03:14 1:01:47
222 Eva Reijnders V 10 KM 227 59:23 58:37
223 Jessica Mulder V 10 KM 235 1:00:55 1:00:46
224 Mirjam de Heer V 10 KM 275 1:15:10 1:15:08
226 Ria Kok-Alberts V 6,7 KM 79 45:04 45:02
227 Ingrid Dillen V 10 KM 257 1:03:12 1:01:46
228 Sander Cornege M 10 KM 202 56:56 56:18
229 Else Klick V 10 KM 268 1:06:46 1:05:40
230 Robert Boel M 10 KM 115 50:17 49:34
231 Marta Mastalerz V 10 KM 132 57:11 57:09
232 Bas Otto M 10 KM 204 57:01 55:48
233 Marieke Waij V 10 KM 15 40:17 39:05
234 Arthur Carrilho M 10 KM 39 43:19 42:26
236 Sarah Eleveld V 6,7 KM 59 41:55 40:56
237 Diederik Wokke M 10 KM 27 42:19 41:08
238 Debby Van der Toorn V 10 KM 274 1:13:22 1:11:54
239 Mark M 10 KM 88 48:02 47:30
241 Sylvia Verbiest V 6,7 KM 75 44:39 44:21
243 Maaike van Rumt V 6,7 KM 46 39:47 38:22
244 Jan Dirk Enschede M 10 KM 156 53:26 51:43
245 Sanne van Es V 10 KM 150 53:16 52:30
247 Mariska Vlaanderen V 3,3 KM 5 19:10 18:48
248 Roxanne Peetoom V 3,3 KM 14 22:01 20:38
250 Henriette Drukker V 10 KM 136 52:04 51:36
251 Annemarthe Herrema V 10 KM 35 43:05 42:54
253 Remco Kloppenburg M 10 KM 40 43:26 41:42
254 Kitty Martens V 10 KM 165 54:17 53:50
255 Mariette Luitjens V 10 KM 113 50:11 49:48
256 Jantina van der Post V 6,7 KM 85 46:21 45:28
257 Jolien Cohen V 6,7 KM 84 46:21 45:28
258 Bob Klomp M 10 KM 170 54:26 54:15
259 Auke Bakker M 10 KM 108 49:55 49:09
260 Anne Vriesema V 6,7 KM 27 36:11 34:54
262 Jan Ulitzsch M 10 KM 68 46:22 45:50
263 Wouter Langezaal M 10 KM 82 47:41 47:14
264 Barry Schep M 10 KM 64 45:45 45:21
265 Jennifer Okma V 6,7 KM 74 44:28 43:16
267 Saskia Seysener V 10 KM 106 49:53 48:07
268 Florentine Hanlo V 10 KM 199 56:34 54:55
269 Barry Kamping M 10 KM 45 43:41 42:20
270 Robert Kapteijn M 10 KM 196 56:21 55:56
271 Hein Ter Braak M 10 KM 85 47:44 47:07
272 Erik De Jong M 6,7 KM 53 41:07 41:07
273 Stefan Pla M 10 KM 226 59:22 58:17
274 Lotte Besse V 10 KM 236 1:00:56 59:19
275 Hajat Hashas V 10 KM 102 49:40 48:51
276 Harry Van der Laan M 10 KM 248 1:02:07 1:02:06
278 Ilko de Ruiter M 10 KM 219 58:26 57:43
279 Stephanie Gerssen V 10 KM 112 50:05 50:02
281 Jelle Sjollema M 3,3 KM 1 12:15 12:14
282 Angelique Hellenberg V 10 KM 242 1:01:23 1:00:41
283 Frederieke Bakkerode V 10 KM 152 53:17 52:19
284 Renata V Eenennaam V 3,3 KM 25 24:58 23:28
285 Silvia Arnaboldi V 6,7 KM 77 44:59 43:23
286 Daan Winkel M 3,3 KM 33 42:34 41:20
287 Senja Mantere V 6,7 KM 35 37:39 37:00
288 Mirjam MOLLEMA V 10 KM 135 52:02 51:57
289 Antonie Merks M 10 KM 32 42:45 42:40
290 Chantal Smit V 6,7 KM 61 42:10 40:53
291 Bas Van der Loos M 10 KM 92 48:54 48:19
292 Ilona pettinga-Vet V 10 KM 162 54:01 53:20
293 Esther Vogel V 10 KM 228 59:43 58:06
294 Robbert Rogge M 6,7 KM 15 34:38 33:03
296 Nicholas White M 6,7 KM 43 38:30 38:02
297 Carilien Theunisen V 10 KM 30 42:36 42:11
299 Alec Steevels M 10 KM 37 43:06 42:48
300 Melissa Redel V 3,3 KM 32 27:47 27:23
301 Miranda van Kommer V 3,3 KM 22 23:28 21:57
303 Marielle van Laar V 10 KM 90 48:36 48:30
304 Tycho Kettenburg M 3,3 KM 18 23:23 21:52
305 Daphne Kettenburg V 3,3 KM 19 23:24 21:53
306 Stella Keijer V 6,7 KM 41 38:05 36:38
307 Lotte Oostrom V 10 KM 179 55:06 53:34
308 Ron Schouwenburg M 6,7 KM 39 37:59 37:41
310 Tamara Harte V 10 KM 60 45:32 45:29
312 Joost Notenboom M 10 KM 31 42:45 42:37
313 Ellis Heijboer V 10 KM 149 53:13 52:17
314 Loes Rhebergen V 10 KM 176 54:53 54:37
315 Joris Rhebergen M 10 KM 78 47:15 46:59
316 Linda Honderd V 10 KM 72 46:55 46:45
317 Monique Oudt V 6,7 KM 12 34:02 33:56
318 Marianne Dudink V 6,7 KM 31 36:20 35:20
319 Bernadette van Osch V 6,7 KM 95 54:01 53:07
320 Lysianne Beije V 6,7 KM 23 36:05 35:04
321 Annelous Vrancken V 3,3 KM 24 23:29 22:14
322 Eric Parramore M 10 KM 77 47:13 47:08
323 Noraly Van der Meulen V 6,7 KM 72 43:35 41:58
324 Paloma Kalf V 10 KM 259 1:03:27 1:02:19
325 Kim de Vries V 10 KM 148 53:13 52:16
326 Marceliene Poelman V 10 KM 174 54:48 53:27
327 Laura Janknegt V 10 KM 263 1:04:44 1:04:10
328 Rutger Van Den M 10 KM 101 49:38 48:44
329 Dieuwertje Scheringa V 10 KM 161 54:00 53:45
330 Marlenne Karmo V 6,7 KM 26 36:09 35:33
331 Lidewij Ponjee V 10 KM 142 52:33 51:45
332 Ilse Veldhuizen V 10 KM 265 1:05:14 1:05:03
335 Marije Voorn V 10 KM 166 54:18 53:36
337 Myrthe Landman V 10 KM 29 42:28 42:07
338 Willem Hagendoorn M 10 KM 269 1:06:52 1:05:59
340 Emily NiemöLler V 10 KM 251 1:02:08 1:01:45
341 Sonja Schimsheimer V 10 KM 272 1:08:18 1:08:11
342 Robin Neven V 10 KM 128 51:19 51:12
343 Jeanine Neefjes V 10 KM 127 51:18 50:16
344 Pieter-Bas Van der Linden M 10 KM 134 51:56 51:47
345 Ries Peeters M 10 KM 14 40:09 40:00
347 Stacey Vogtschmidt V 3,3 KM 10 21:28 19:52
348 Sil van Aalst M 10 KM 2 35:44 35:31
349 Roderik Jansen M 10 KM 158 53:33 53:10
351 Hans Versteeg M 10 KM 47 43:48 43:43
354 Sandra de Gelder V 6,7 KM 32 36:50 36:32
355 Remco Verhoef M 10 KM 194 55:54 55:10
356 Michiel Schoone M 10 KM 192 55:51 54:48
357 Simon Leech M 10 KM 123 51:02 50:06
358 Willem de Groot M 6,7 KM 90 47:42 46:35
360 Kirsten Backhausen V 10 KM 207 57:03 56:58
361 Susanne Balm V 10 KM 18 40:55 40:52
362 Martijn Swart M 10 KM 5 37:19 37:07
363 Elleke Brul V 6,7 KM 13 34:12 33:14
365 Paul Engelbertink M 6,7 KM 89 47:23 46:59
366 Nikki Fairley V 10 KM 44 43:38 43:37
368 Koos Ursem M 10 KM 260 1:03:36 1:03:21
370 Jeffrey Hennen M 10 KM 133 51:54 51:20
371 Daan Groot M 6,7 KM 14 34:16 34:06
373 Petula Nijeboer V 10 KM 175 54:48 53:13
374 Lieke Ockers V 6,7 KM 62 42:12 40:58
375 Sjirk Heerschop M 10 KM 180 55:06 53:34
376 Jasmijn De Jonge V 10 KM 173 54:36 53:04
379 Mirte Leloup V 6,7 KM 2 26:52 26:51
381 Martijn Polak M 10 KM 110 49:57 49:14
382 Jordi van Baaren M 10 KM 109 49:57 49:12
383 Mark Schouten M 10 KM 41 43:30 43:23
384 Lisanne Kruizinga V 3,3 KM 11 21:31 19:54
386 Floor Meulenbeek V 10 KM 261 1:04:18 1:03:56
387 Mariska Vlaanderen V 3,3 KM 21 23:25 21:57
388 Natalia Zdablasz V 10 KM 23 41:34 41:11
389 Ellen Veldhuizen V 10 KM 252 1:02:09 1:01:56
390 Floor Martens V 10 KM 262 1:04:44 1:04:10
391 Nikki Schouwenburg V 3,3 KM 30 26:50 26:30
392 Wesley Schipper M 6,7 KM 1 26:50 26:30
394 Maurice Schouwenburg M 6,7 KM 50 40:34 40:15
395 Amy Fasel V 3,3 KM 31 27:46 27:21
396 Jorma Mantere M 6,7 KM 36 37:39 36:59
397 Marije Vismans V 10 KM 164 54:16 53:49
398 Lianne Kramer V 3,3 KM 15 22:02 20:39
399 Aart van Rumt M 6,7 KM 18 35:18 33:53
400 Roy Borgman M 10 KM 231 1:00:28 59:22
401 Branca Klick V 10 KM 230 1:00:28 59:22
402 Stéphane van Seventer M 10 KM 46 43:45 43:41
403 Judith Cohen V 6,7 KM 34 37:29 35:55
405 Martijn Migchelsen M 10 KM 79 47:19 46:42
406 Colette Vlaar V 6,7 KM 44 39:00 37:46
408 Laura Stroop-Veltrop V 6,7 KM 49 40:14 38:52
409 Mayke Rongen V 6,7 KM 52 40:46 40:13
410 Kristian Hoogland M 3,3 KM 12 21:53 20:09
412 Hans Pieter de Vries M 6,7 KM 3 26:58 26:46
413 Etienne Rozenblad M 6,7 KM 7 29:41 29:37
414 Derk Jan Krijnen M 10 KM 151 53:16 53:10
415 Eva Kuijer V 10 KM 83 47:42 46:41
416 Reinoud Haal M 10 KM 42 43:33 43:25
417 Alex van Oogen M 10 KM 125 51:04 50:29
418 Joy van Leeuwen V 6,7 KM 81 45:37 44:15
420 Joyce Schreiner V 6,7 KM 54 41:14 39:53
421 Nathalie Pennekamp V 10 KM 129 51:30 50:02
423 Max Mackay M 10 KM 11 39:46 39:19
425 Valerie Murphy V 10 KM 218 58:09 57:02
428 Xylona La Bast V 3,3 KM 16 22:34 21:14
429 Iteke Addink V 3,3 KM 28 26:48 25:13
430 Edvard Halupa M 10 KM 234 1:00:38 59:12
431 Emilie Pronk V 10 KM 97 49:11 48:57
433 Dineke Dekker V 10 KM 256 1:03:06 1:01:33
436 Melanie Stal V 3,3 KM 6 20:20 19:58
438 Sandra van Gelder V 6,7 KM 70 43:25 43:06
439 Leonie Erenstein V 6,7 KM 63 42:13 41:55
440 Jelmer Jacobs M 10 KM 9 39:19 39:17
441 Marco Brizee M 10 KM 211 57:30 56:51
442 Martine Francken V 10 KM 147 53:01 52:34
443 Tessa Snoeren V 6,7 KM 57 41:35 39:59
444 Heleen van der Horst V 10 KM 270 1:06:52 1:05:59
446 Anna Span V 10 KM 249 1:02:07 1:02:06
447 Marjolijn Pieck V 10 KM 250 1:02:08 1:01:45
449 Arjan Visscher M 10 KM 159 53:39 53:22
450 Paul Duijn M 6,7 KM 5 29:19 28:34
451 Diederik van Dijk M 10 KM 197 56:30 55:47
452 Rogier Hoogeveen M 10 KM 55 45:01 44:15
453 Robert van de Weg M 10 KM 63 45:44 44:57
454 Lotte van Dinther V 3,3 KM 2 12:26 12:25
455 Charissa Koetsier V 10 KM 8 39:13 39:12
456 Cindy van der Avoort V 10 KM 10 39:43 39:41
457 Danielle Groothand V 10 KM 181 55:13 54:38
458 Karin Heurkens V 10 KM 217 58:04 56:55
459 Floor de Wit V 10 KM 200 56:34 54:55
460 Niek van Regteren M 10 KM 52 44:42 44:17
462 Petra Platje V 10 KM 244 1:01:25 1:00:10
465 Elizabeth Nelson-White V 6,7 KM 42 38:29 38:01
467 Inge Tishauser V 10 KM 232 1:00:31 1:00:05
468 Sjaak Tebbens M 10 KM 183 55:18 54:50
469 Philip Romviel M 10 KM 98 49:11 48:42
471 Floris van de Weg M 10 KM 205 57:02 56:04
473 Mischa van der Haar M 10 KM 3 36:03 36:03
475 Laura Molenaar V 6,7 KM 88 47:18 46:24
476 Mandy Smithson V 6,7 KM 24 36:06 34:43
477 Bas van Slooten M 6,7 KM 33 37:22 35:59
478 Arjan Tilstra M 10 KM 51 44:20 43:50
479 Daan van Polanen M 10 KM 48 43:58 43:26
480 Matthijs Piëst M 6,7 KM 40 38:01 36:37
482 Eva de Rond V 6,7 KM 45 39:16 37:52
485 Maaike Reijntjes V 10 KM 184 55:21 54:13
486 Sil Kloppenburg M 10 KM 105 49:52 48:22
487 Patrick Dijnstra M 10 KM 53 44:45 43:13
488 Joni Beintema V 10 KM 81 47:20 47:08
490 Bernadette Schurink V 6,7 KM 51 40:40 39:21
491 Chrisma Sem V 10 KM 126 51:15 50:17
492 Jordan Hoes V 10 KM 74 47:08 46:27
494 Petra Lippmann V 10 KM 239 1:01:09 59:31
495 Liesbeth Zee V 10 KM 253 1:02:10 1:00:32
496 Serina Alserda V 10 KM 119 50:31 49:02
497 Jaimie Alserda V 10 KM 16 40:47 39:18
499 Marjo Westerveld V 10 KM 120 50:40 49:21
500 Esther Boske V 10 KM 187 55:33 54:46
550 Jennifer Tebbens V 10 KM 182 55:18 54:50
549 Bram Brontrup M 10 KM 19 40:57 40:55
548 Cladia Heymans V 10 KM 86 47:48 47:46
546 Stefan van Buren M 10 KM 241 1:01:17 1:00:21
545 Joline Kramer V 6,7 KM 9 31:50 30:24
544 Nanna Bouman V 6,7 KM 73 43:57 42:32
543 Noortje Broesem V 6,7 KM 20 35:49 34:23
542 Leslie van den Brink V 6,7 KM 97 1:08:33 1:07:17
541 Inge Klomp V 6,7 KM 64 42:19 42:09
540 Michiel Oxsan M 10 KM 118 50:30 50:09
539 Suzane Vink V 6,7 KM 60 42:06 40:53
538 Robert de Loop M 10 KM 111 50:00 49:03
537 Cox Bogaarts V 10 KM 95 49:08 49:02
534 Maaike Stelink V 10 KM 213 57:44 56:38
533 Kim Aalbers V 10 KM 93 48:57 48:08
532 Felix Balvoort M 10 KM 271 1:07:18 1:07:18
531 Jose M 10 KM 69 46:26 45:33
530 Cariene Homburg V 10 KM 76 47:13 47:09